"Добро - це мова, на якій німі можуть говорити, і яку глухі можуть почути."

К. Бові

04053, Україна, м. Київ
вул. Артема, 14А
тел.: +38 (098) 771 82 97
ел. пошта: info@zhyvy.com

Терміново

Наш фонд

Вважається, що лише заможні люди можуть стати спонсорами та меценатами. Проте, щоб творити добро не потрібно володіти багатством! Кожен може долучитись до доброчинної діяльності, адже турбуючись про щастя інших, ми знаходимо своє власне. (Платон)

Запрошуємо до співпраці для реалізації нашої основної місії - допомогти особливим дітям стати повноцінними одиницями нашого соціуму.

Благодійність - це добровільна безкорислива пожертва фізичних та юридичних осіб у наданні тим, хто цього потребує, матеріальної, фінансової, організаційної та іншої благодійної допомоги, формами якої є меценатство і спонсорство.

Меценатство - добровільна безкорислива матеріальна, фінансова, організаційна та інша підтримка фізичними особами тих, хто потребує благодійної допомоги.

Спонсорство - добровільна матеріальна, фінансова, організаційна та інша підтримка особам, що потребують благодійної допомоги, фізичними особами та підприємствами, що діють з метою підвищення ділової репутації, престижу, і заяви про себе як про небайдужих членів суспільства.

Пожертвування, яке Ви вносите, може виражатися в формі дарування матеріальних цінностей, грошових коштів і моральної підтримки, та буде передано тим людям, яким для повноцінного щасливого життя не вистачає саме Вашої допомоги. Ми гарантуємо забезпечення прав благодійника.

Роблять пожертви ті, хто вірить, що кращі дивіденди - посмішка тих, кому пощастило менше їх. (Шріла Радханатха Свамі)

Події

transparent logo visa

Please publish modules in offcanvas position.