"Добро - це мова, на якій німі можуть говорити, і яку глухі можуть почути."

К. Бові

04053, Україна, м. Київ
вул. Артема, 14А
тел.: +38 (098) 771 82 97
ел. пошта: info@zhyvy.com

life site002 2

Терміново

День випічки в Google

Благодійний фонд «Живи!» щасливий поділитися результатами проведеної акції Bake Sale, яка відбулася 28 вересня у вроцлавському офісі компанії Google. У цей день співробітники офісу могли придбати домашнє печиво, випічку і тістечка, за цінами визначеними на власний розсуд.

Google action title

До акції також приєдналися волонтери-співробітники Google, які принесли власноруч спечені торти. За виконану роботу та участь в підтримці українських дітей з ураженням мозку вони отримали від нас символічні призи - брошки з логотипом БФ «Живи!» ручної роботи.

Завдяки небайдужості та готовності допомагати компанії Google нашому фонду вдалося зібрати біліше 2 000 гривень, які допоможуть у здійсненні реабілітаційної програми батькам Марії Аврамчук (http://www.zhyvy.in.ua/kak-pomoch/nuzhna-pomoshch/22-mariya- avramchuk) - В'ячеславу та Ірині.

На ці гроші сім'я придбає необхідні для дієти Маші безглютенові та безказеїнові продукти (магазин diaeta-vita.com.ua), підгузники Happy, сечові катетери фірми «Фолея», стерильний Фурацелін і витратний матеріал для інтелектуальної програми.

БФ «Живи!» дякує всім, хто допоміг своїм сприянням та участю зібрати гроші на допомогу Марії Аврамчук.

Події

transparent logo visa

Please publish modules in offcanvas position.