"Добро - це мова, на якій німі можуть говорити, і яку глухі можуть почути."

К. Бові

04053, Україна, м. Київ
вул. Артема, 14А
тел.: +38 (098) 771 82 97
ел. пошта: info@zhyvy.com

life site002 2

Терміново

Адресна допомога

Початок весни Благодійний фонд "Живи!" вирішив приурочити адресній допомозі надзвичайним діткам, які знаходяться на програмі Божени Бейнар-Славов (метод "Нейро-Пере-Навчання" або "Доман Плюс"). 

visit to Victor DzemyНагадуємо, що 22-го лютого завдяки спонсорській підтримці ПК "Хрещатик" та компанії "Метро Медіа Прінт" БФ "Живи!" вдалось провести благодійний покерний турнір, який став лише першим в серії однойменних заходів. 

В перші березневі дні представники БФ "Живи!" відвідали з подарунками декілька доманівських сімей. 

Реабілітаційна програма кожної дитини складається з великої кількості елементів, і нашим підопічним сім’ям постійно потрібно поповнювати запаси так званого реквізиту, необхідного для занять. 

Одними з найважливіших складових програми являється безглютенова та безказеїнова дієти та інтелектуальна програма, чи як часто її називають сім’ї – програма читання. Тому ми вирішили подарувати дітям спеціальні продукти, які не містять шкідливих для них харчових елементів, та різні тематичні картинки, які в доманівських сім’ях називаються бітами. 

На даний момент ми встигли завітати в гості з подарунками до Віті Дземи, Маші Аврамчук, Саші Коваля, Єфіма Подлєснова, Марії Словачевської та Колі Широкова.

 

Події

transparent logo visa

Please publish modules in offcanvas position.