"Добро - це мова, на якій німі можуть говорити, і яку глухі можуть почути."

К. Бові

04053, Україна, м. Київ
вул. Артема, 14А
тел.: +38 (098) 771 82 97
ел. пошта: info@zhyvy.com

life site002 2

Терміново

Добро з азартом

22-го лютого, в Міжнародний день корпоративної соціальної відповідальності, стартувала серія благодійних турнірів з інтелектуальних видів спорту. Першим в серії став благодійний покерний турнір, який відбувся завдяки спонсорській підтримці ПК "Хрещатик" та компанії "Метро-Медіа-Прінт". 

pokerПрагнучи забезпечити нашим маленьким українцям здорове майбутнє, БФ "Живи!" робить все можливе, щоб організувати в Києві семінар та консультації міжнародних спеціалістів з методики "Доман Плюс" (методика "Нейро-Пере-Навчання") Божени Бейнар Славов. 

Першим кроком на шляху досягнення мети став даний благодійний покерний турнір, головним завданням якого являється привернути увагу громадськості до проблем дітей з ураженням мозку та обмеженою моторикою, а саме – до питання фінансового глухого кутка, в який потрапляють практично усі сім’ї, що намагаються вилікувати своїх діточок. 

Більше 30-ти представників крупніших компаній України прийшли підтримати нашу ідею, та прийняли участь в цікавій та захоплюючій грі. 

Особливу подяку за участь у турнірі ми б хотіли виразити таким компаніям як: "Sport&Money", ФК "Оболонь", "Метро Медиа Принт", рекламное агентство "WOM", Бильярд клуб "К71", Edipresse Ukraine, журналы "Viva!", "Твой малыш".

 

Події

transparent logo visa

Please publish modules in offcanvas position.